نازک – لاغر پیراهن عربستان بارسلونا

نازک – لاغر: پیراهن عربستان بارسلونا قطر ایرویز ائتلاف جامعه عرب علیه قطر بارسلونا بی احترامی عربستانی ها تروریست

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری واکنش تند بازیگر پیشکسوت به حضور پژمان جمشیدی در عرصه سینما

بازیگر پیشکسوت تئاتر گفت: «حضور فوتبالیست‌ها در عرصه سینما و تئاتر اصلا درست نیست و هرکس باید در کار خودش فعالیت کند.»

واکنش تند بازیگر پیشکسوت به حضور پژمان جمشیدی در عرصه سینما

واکنش تند بازیگر پیشکسوت به حضور پژمان جمشیدی در عرصه سینما

عبارات مهم : تئاتر

بازیگر پیشکسوت تئاتر گفت: «حضور فوتبالیست ها در عرصه سینما و تئاتر اصلا درست نیست و هرکس باید در کار خودش فعالیت کند.»

به گزارش گروه تحریریه سایت جوان،منوچهر علیپور در خصوص علت کم کاری اهالی تئاتر در این عرصه گفت: از نظر من علت کم کاری هنرمندان، متاسفانه عدم حمایت دولت از گروه های تئاتری هست. من شاهد بودم گروه هایی از جیب خودشان هزینه کردند و کار را بر صحنه بردند و نه تنها سود و استقبالی نبردند، بلکه ضرر هم کردند چراکه؛ از کمترین امکانات بهره بودند و در اثر خودشان بازیگران حرفه ای نداشتند، در نتیجه فروشی هم نداشتند و استقبالی هم از کار نشد.

واکنش تند بازیگر پیشکسوت به حضور پژمان جمشیدی در عرصه سینما

او راجع به تاثیر حضور بازیگران صورت در تئاتر بیان کرد: حضور این بازیگران در تئاتر بسیار اثر گذار هست، کسانی که از اشخاص سینمایی در تئاتر استفاده می کنند، فقط و فقط به علت گیشه است و بار هنری ندارد و اصلا هم درست نیست. به طور مثال؛ از پژمان جمشیدی که فوتبالیست است در عرصه سینما استقبال می شود و اخیرا در تئاتر هم فعالیت می کند. این کار مثل این می ماند که من که یک بازیگر هستم در عرصه فوتبال فعالیت کنم و این اصلا درست نیست.

این بازیگر تصریح کرد: اگر کسی توانایی این عرصه دارد، فعالیت کند ولی متاسفانه هنگامی که یکسری از بازیگران به این عرصه ها راه پیدا می کنند، در چند کار اول خود، هیچ موفقیتی بدست نمی آورند و توانایی آن ها صفر است ولی چون بعد ها با اهالی حرفه ای کار می کند، از آن ها تجربه هایی کسب می کنند. از نظر من این کار اصلا درست نیست و هرکس باید در کار خودش فعالیت کند.

بازیگر پیشکسوت تئاتر گفت: «حضور فوتبالیست‌ها در عرصه سینما و تئاتر اصلا درست نیست و هرکس باید در کار خودش فعالیت کند.»

علیپور در آخر در خصوص بین المللی شدن جشنواره تئاتر مقاومت جهت نخستین دوره و تاثیر آن بر تولید و کیفیت آثار انقلاب و دفاع مقدس گفت: متاسفانه اهمیت به حوزه انقلاب و دفاع مقدس بسیار کم شده است هست. از سال ۱۹۴۵ که جنگ جهانی تمام شده است است هنوز هم که هنوزه جهت آن رویداد، فیلم، تئاتر و… ساخته می شود. ما در کشور عزیزمان ایران هشت سال جنگ داشتیم ولی متاسفانه آنطور که باید و شاید به دفاع مقدس پرداخته نشد و تنها علت آن هم، عدم حمایت دولت از اهالی تئاتر است.

واژه های کلیدی: تئاتر | سینما | فعالیت | بازیگر | پیشکسوت | سینمایی | بازیگران | پژمان جمشیدی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog