نازک – لاغر پیراهن عربستان بارسلونا

نازک – لاغر: پیراهن عربستان بارسلونا قطر ایرویز ائتلاف جامعه عرب علیه قطر بارسلونا بی احترامی عربستانی ها تروریست

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری حضور بازیگران خارجی در کنار گلزار و حیایی در «ساخت کشور عزیزمان ایران ۲»

برزو نیک‌نژاد، کارگردان سریال «ساخت کشور عزیزمان ایران ۲» که این روزها جهت دیدار لوکیشن به چین سفر کرده هست، از حضور بازیگران خارجی در این سریال خبر می‌دهد..

حضور بازیگران خارجی در کنار گلزار و حیایی در «ساخت کشور عزیزمان ایران ۲»

حضور بازیگران خارجی در کنار گلزار و حیایی در «ساخت کشور عزیزمان ایران ۲»

عبارات مهم : ایران

برزو نیک نژاد، کارگردان سریال «ساخت کشور عزیزمان ایران ۲» که این روزها جهت دیدار لوکیشن به چین سفر کرده هست، از حضور بازیگران خارجی در این سریال خبر می دهد..

به گزارش خبرآنلاین، برزو نیک نژاد که این روزها فیلم سینمایی «لونه زنبور» به کارگردانی او بر پرده سینماهاست، مشغول ساخت «ساخت کشور عزیزمان ایران 2» نیز هست. او که چند روز قبل به همراه گروه تولید راهی چین شده است است راجع به آخرین اوضاع این سریال می گوید: «در حال حاضر در چین در حال دیدار لوکیشین هستیم و کار ما ادامه دارد تا بقیه گروه نیز با آماده شدن شرایط به ما می پیوندند. فعلا من جهت دیدار رفته ام و بقیه گروه در آینده به ما اضافه خواهند شد.»

این کارگردان با اشاره به این که در این فصل بازیگران خارجی هم حضور خواهند داشت، راجع به روند آماده شدن سریال «ساخت کشور عزیزمان ایران ۲» توضیح می دهد: «حدود یازده قسمت از سریال را آماده داریم و از این یازده قسمت، 5 قسمت هم به طور کامل کارهایش انجام شده است و مراحل فنی اش نیز به اتمام رسیده هست. بقیه قسمت ها را هم بخش های کشور عزیزمان ایران را هر چه که بوده گرفتیه ایم و امیدوارم در آینده ای نزدیک شرایط مهیا شود تا گروه هم در چین به ما بپیوندند و ادامه کار را ضبط کنیم.»

او راجع به وقت توزیع سریال در شبکه نمایش خانگی نیز می گوید: «من فکر می کنم با توجه مصاحبه ای که آقای سهراب پور، تهیه کننده مان داشتند اوائل اردیبهشت وقت توزیع «ساخت کشور عزیزمان ایران 2» باشد.»

سریال «ساخت کشور عزیزمان ایران ۲» به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی منصور سهراب پور با بازی بازیگرانی چون محمدرضا گلزار، امین حیایی، محسن کیایی، سحر دولتشاهی، سارا بهرامی، مهران احمدی و امیرحسین رستمی جهت شبکه نمایس خانگی ساخته می شود.

حضور بازیگران خارجی در کنار گلزار و حیایی در «ساخت کشور عزیزمان ایران ۲»

واژه های کلیدی: ایران | خارجی | سریال | بازیگران | امین حیایی | محمدرضا گلزار | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog