نازک – لاغر پیراهن عربستان بارسلونا

نازک – لاغر: پیراهن عربستان بارسلونا قطر ایرویز ائتلاف جامعه عرب علیه قطر بارسلونا بی احترامی عربستانی ها تروریست

گت بلاگز اخبار اجتماعی زیاد کردن آلایندگی هوا در شهرهای صنعتی ، بارش باران در سواحل شمالی

سازمان هواشناسی از پایداری هوا، انباشت تدریجی آلاینده‌های هوا و کم کردن کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پر جمعیت خبر طی سه روز آینده خبر داد.

زیاد کردن آلایندگی هوا در شهرهای صنعتی ، بارش باران در سواحل شمالی

بارش باران در سواحل شمالی/ زیاد کردن آلایندگی هوا در شهرهای صنعتی

عبارات مهم : خراسان

سازمان هواشناسی از پایداری هوا، انباشت تدریجی آلاینده های هوا و کم کردن کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پر جمعیت خبر طی سه روز آینده خبر داد.

احد وظیفه در گفتگو با مهر، با اشاره به تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی گفت: طی سه روز آینده در غالب مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی خواهد بود. همچنین طی سه روز آینده به باعث پایداری جو و سکون نسبی هوا، انباشت تدریجی آلاینده های هوا وکاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پر جمعیت تهران، کرج، اراک، قزوین، تبریز و اصفهان آینده نگری می شود.

زیاد کردن آلایندگی هوا در شهرهای صنعتی ، بارش باران در سواحل شمالی

وی ادامه داد: از بعدازظهر دوشنبه با تقویت جریانهای شمالی طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه دربرخی مناطق استانهای ساحلی دریای خزر و خراسان شمالی ابرناکی و بارش پراکنده و وزش باد آینده نگری می شود.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع هواشناسی اضافه کرد: طی دو روز آینده بخشهای مرکزی وشرقی خلیج فارس و تنگه هرمز مواج خواهد بود. شایان ذکر است هوای سرد تا روز چهارشنبه در غالب مناطق کشور ماندگار هست. همچنین طی روز سه شنبه تا آخر هفته دمای هوا در شمال شرق بین ۵ تا ۷ و در شمال بین ۳ تا ۵ درجه کم کردن خواهد یافت.

سازمان هواشناسی از پایداری هوا، انباشت تدریجی آلاینده‌های هوا و کم کردن کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پر جمعیت خبر طی سه روز آینده خبر داد.

وشیفه تاکید کرد: طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه به جهت زیاد کردن سرعت باد در شرق کشور گرد و خاک در بعضی نقاط استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و یزد دور از انتظار نیست. همچنین از روز پنجشنبه با نفوذ سامانه بارشی دیگری، بارش در دامنه های زاگرس مرکزی و بعضی مناطق جنوب کشور شروع شده است که روز جمعه گستره و شدت بارش زیاد کردن می یابد.

واژه های کلیدی: خراسان | شهرهای | هواشناسی | روز چهارشنبه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog